1 czerwca 2017 - Miejska Gra Filmowa w Przemyślu

"Świat filmów Tima Burtona" – to już V jubileuszowa edycja Miejskiej Gry Filmowej, którą zorganizowała społeczność naszego Słowaka. Trasa tegorocznej gry to stałe punkty ważnych dla miasta instytucji kulturalnych, od 2016 roku to również Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska oraz kawiarnia „Libera”, w której zazwyczaj uczestnicy mogą liczyć na zadanie kulinarne. W tym roku kolejność punktów podporządkowana była datom powstania filmów Tima Burtona, którymi inspirowane były zadania. Zakończenie zabawy, ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbyło się w Pracowni Filmoteki Szkolnej, wszyscy uczestnicy ( 55 osób) z pięciu przemyskich szkół ponadpodstawowych opuścili mury naszej szkoły z drobnymi upominkami. Za rok znów się spotkamy!

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć