Bal maturzystów

Tegoroczna studniówka uczniów klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego miała miejsce 20 stycznia w hotelu Łańcut.
Bal został oficjalnie rozpoczęty około godziny 19.00, po zrobieniu zdjęć klasowych. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, pan Wiesław Czekierda oraz pani Renata Jabłońska przywitali wszystkich przybyłych. Głos w imieniu rodziców maturzystów zabrała również pani Iwona Olejnik, która wyraziła wdzięczność dyrekcji i nauczycielom za trud pracy wychowawczej. Do podziękowań dołączyli się Martyna Cichocka (3 f) oraz Aleksander Mokrauz (3 b), przemawiający w imieniu młodzieży. Wychowawcy otrzymali wiązanki kwiatów od swoich uczniów. Tę część uroczystości zamknęło przemówienie Dyrektora, pana Tomasza Dziumaka. Po uroczystym odtańczeniu tradycyjnego poloneza nastąpiła już mniej oficjalna część balu. Były walc, belgijka, wybory królowej i króla balu (zostali nimi Klaudia Godos z klasy 3 b i Mateusz Kołacz z 3 d). Młodzież bawiła się do rana przy muzyce.

Już za sto dni egzamin dojrzałości, więc życzymy wszystkim maturzystom motywacji do nauki oraz wytrwałości w przygotowaniach do egzaminów.

Tekst: aż