Finał „Żyj finansowo”

W dniach 16-17 czerwca w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu „Żyj finansowo” Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Było to zwieńczenie całorocznego projektu z zakresu edukacji finansowej, w którym udział wzięło 606 uczniów z 21 szkół całej Polski. Do Warszawy zaproszono tylko 10 najlepszych uczniów, a wśród nich aż dwie uczennice naszej szkoły: Kingę Cwynar i Karolinę Ślimak – obie z klasy 1e. Uczniowie ci wzięli udział w warsztatach z zakresu ubezpieczeń, zwiedzili Centrum Pieniądza NBP oraz zmierzyli się z testem z zakresu finansów. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że nasze dziewczyny zajęły odpowiednio: Karolina trzecie miejsce, a Kinga drugie.

Gratulujemy!

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć