Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

KONCERT KOLĘD w języku polskim i angielskim

Kolęda jest pieśnią, która przywołuje na myśl piękny grudniowy czas. Tworzy magiczny, ciepły klimat, daje spokój, radość i refleksję. Taki właśnie był Koncert Kolęd w języku polskim i angielskim, który na scenie Zamku Kazimierzowskiego 17 grudnia 2021 roku stworzyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu. Dwugodzinne widowisko muzyczne, które przygotowano w pełni profesjonalnie i z dużym nakładem sił pod kierunkiem Pani Tamary Ryzner przeniosło widzów w zupełnie inny wymiar. Na scenie wystąpili:

Wokal:
Aleksandra Barycka
Oliwia Buksa
Zofia Czaja
Ksenia Ficak
Aleksandra Kęnska
Zuzanna Łukasiewicz
Ewa Pawłowska
Iga Siedlewicz
Marcelina Wawro

Muzyka:
Kacper Farion - akordeon
Milena Gorczyca - skrzypce
Wiktoria Skubida - wiolonczela
Michał Tkaczyk - fortepian
Justyna Wojciechowska – saksofon
Gościnnie Pan Jacek Wawro – fortepian (tata Marceliny Wawro)

Prowadzący:
Emilia Dryjańska
Natalia Hayder
Zofia Slisz
Jakub Szuban
Konrad Gierczak

Na zakończenie tego wysublimowanego w treści i dojrzałego w formie koncertu widzowie otrzymali miłą niespodziankę. Specjalnie na ten wieczór z różnych stron Polski powróciły w rodzinne strony nasze absolwentki ( Klaudia Barszczak, Karolina Bijan, Aleksandra Łygan, Eryka Woźniak), które jako zespół OPEN CARDS, zaprezentowały utwory ze swojej płyty.

Koncert kolęd był kolejną z pięknych imprez zorganizowanych we współpracy z Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. Na ręce Pani Dyrektor Renaty Nowakowskiej oraz pracowników centrum kierujemy gorące podziękowania. Dzięki Panu Grzegorzowi Teleśnickiemu realizatorowi dźwięku artyści nie mieli problemów technicznych, a przy grze świateł Pana Grzegorza Gajdzika każdy wyglądał jak prawdziwa gwiazda.Kategoria: