Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

W tym roku po raz XXI odbył się Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Jak i w latach poprzednich uczniowie, a dokładniej uczennice, naszej szkoły startowali w nim z sukcesami. Laureatkami zostały cztery uczennice klasy 3c i jedna z 3e: Anna Cielecka, Gabriela Korfel, Hanna Gruszecka, Aleksandra Wasiewicz i Joanna Hałys. Tym samym zdobyły indeksy na interesujące je kierunki studiów na najstarszej polskiej uczelni wyższej.

I tak, na zdjęciu od lewej stoją: Anna Cielecka, Gabriela Korfel, Hanna Gruszecka, Aleksandra Wasiewicz i Joanna Hałys wraz z opiekunem - p. Lucjanem Facem.
Gratulujemy!