Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w proponowanych im olimpiadach i konkursach matematycznych. Skupiając się na tych najbardziej znaczących, przedstawię rezultaty uczniowskich zmagań.

I. Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki
1. Grzegorz Adamek (3A) – laureat III miejsca
2. Marcin Pałczak (3A) – finalista

II. XXXIV Konkurs Matematyczny im prof. Jana Marszała (zasięg wojewódzki)
1. Grzegorz Adamek (3A) - laureat III miejsca
2. Krystian Walat (3A) - wyróżniony finalista
3. Aleksandra Drozd (1A) - wyróżniona finalistka
Finaliści: Patrycja Kulon (1A), Paweł Wojnarowicz (1A), Grzegorz Mazur (1D), Patryk Zawadzki (1F), Marek Karbowniczyn (2A), Jakub Kowalczyk (2E) oraz uczniowie klasy 3A: Arkadiusz Hess, Michał Kochmański, Ignacy Kuchciński, Marcin Pałczak.

III. XIX Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji (zasięg wojewódzki)
1. Patryk Zawadzki (1F) – laureat II miejsca
2. Aleksandra Drozd (1A) – finalistka
3. Mateusz Zacharecki (2A) – finalista.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych matematycznych trudach!

Opracowała: Agata Wowk