Miejska Gra Filmowa

Już po raz czwarty społeczność Słowaka organizowała Miejską Grę Filmową. Motyw przewodni tegorocznej zabawy to horrory. "Strach się bać"- hasło przewodnie doskonale odzwierciedlało atmosferę gry. Niektóre zadania okazały się nie do zaliczenia, powód: lęk przed wejściem do nieoświetlonych podziemi Centrum Kulturalnego.

Zabawa, mimo tej drobnej przeszkody, okazała się udana, bo wszystkie grupy dotarły do celu. W głównej bazie, w naszym liceum, można było spotkać zjawy, widma oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w stylu gotyckim. Zarówno rejestracja uczestników, jak i zakończenie zabawy miało miejsce w Słowaku, główne zadania uczniowie: gimnazjaliści i licealiści wykonywali w różnych punktach miasta, były to Towarzystwo Muzyczne, PCKiN Zamek, Miejski Dom Kultury, Libera, Centrum Kulturalne i PWSW. Podsumowanie gry i wręczenie nagród zwycięzcom oraz przekazanie drobnych upominków od sponsorów odbyło się w Pracowni Filmoteki Szkolnej.

Spotykamy się za rok na jubileuszowej V edycji naszej zabawy. Już teraz zapraszamy do współpracy i wspólnej zabawy w roku szkolnym 2017/2018.

Ewa Musiał

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć