Nagrody Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski I LO przyznał po raz drugi nagrody im. J. Słowackiego. Otrzymali je: p. Jarosław Dyrda, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, oraz uczeń kl. II b - Daniel Bałut.
Nagroda SU, przyznawana w kategoriach Aktywny Nauczyciel oraz Aktywny Uczeń, jest wyróżnieniem za aktywną postawę w działalności szkolnej i pozaszkolnej ze szczególnym uwzględnieniem wpływu na pozytywny wizerunek szkoły. Jury nagrody składa się z przedstawicieli SU przy I LO w Przemyślu oraz opiekuna samorządu. Laureatem nagrody nie może być członek samorządu.
W ubiegłym roku szkolnym nagrodzeni zostali ksiądz Grzegorz Czerwonka i uczeń Marcin Hamielec. Serdecznie gratulujemy tegorocznym laureatom.