Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Noworoczny Turniej Badmintona

W dniu 8.01.2018r w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Noworoczny Turniej Badmintona. Wzięli w nim udział zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Turniej otworzył Dyrektor, Tomasz Dziumak. Następnie odbył się pokazowy mecz deblowy w wykonaniu Panów Dyrektorów: Tomasza Dziumaka i Marka Magdziaka. Zagrali oni w przeciwnych drużynach, mając za partnerki utytułowane zawodniczki: Klaudię Kordek i Katarzynę Domagalską.

Mecze w kategorii dziewcząt rozgrywano systemem brazylijskim, a w kategorii chłopców, ze względu na mniejszą liczbę osób, systemem "każdy z każdym". Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów, do 11 punktów w setach. W kategorii dziewcząt w finale znalazły się trzy wicemistrzynie województwa. Zwyciężyła Klaudia Kordek, drugie miejsce zajęła pierwszoklasistka, Wiktoria Łabuda, a trzecie - Katarzyna Domagalska. W kategorii chłopców zwyciężył Maciej Cwynar, drugie miejsce zajął Paweł Jeżak, a trzecie - Wojciech Bardziński. Zwycięzcy zostali uhonorowani statuetkami i dyplomami. Organizatorem turnieju, przy wsparciu dyrekcji szkoły i uczennic - Klaudii Kordek i Katarzyny Domagalskiej, była pani Elżbieta Buć.               
Kategoria: