Olimpiada Wiedzy o Prawie (aktualizacja - wyniki)

Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Prawie w Przemyślu serdecznie zaprasza uczestników eliminacji okręgowych XXIV edycji Olimpiady Wiedzy o Prawie do uczestnictwa w zawodach w dniu 26 lutego 2022 roku.
Miejsce zawodów: I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu, ul. Słowackiego 21. Eliminacje odbędą się w auli - sala 34.
Prosimy o przybycie na godzinę 9.15 w celu załatwienia formalności związanych z uczestnictwem w eliminacjach oraz zapewnienia reżimu sanitarnego. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10.00.
Przypominamy o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości w celu dokonania identyfikacji uczestników eliminacji okręgowych. Uczestnicy mogą swobodnie zaparkować samochody przed budynkiem szkoły.

Do zobaczenia 26 lutego 2022 r.
Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Prawie w Przemyślu

Wyniki etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Prawie
Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Prawie w Przemyślu zgłosił do etapu centralnego następujących uczniów:
1. Dawid Batnik - 43 pkt.
2. Aleksandra Jarosz - 42 pkt.
3. Alicja Paszko - 42 pkt.
4. Weronika Sitarz - 41,5 pkt.
5. Michał Dyrda - 40 pkt.

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu podejmuje Komitet Centralny Olimpiady Wiedzy o Prawie w Ostrołęce.