W dniu 9 czerwca na plaży w Ostrowie koło Przemyśla odbyły się I Regaty Czwórek Wioślarskich ze Sternikiem o Puchar Rektora PWSW. Okazja do rywalizacji była wyjątkowa – 90 rocznica spływu przemyskich harcerzy do Morza Czarnego pod dowództwem hm. E. Heila oraz 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Na akwenie przy plaży odbywały się wyścigi załóg szkół średnich, uczelnianych, harcerskich oraz przyjaciół PWSW. Oprócz zawodów wioślarskich, wszystkie zespoły wzięły także udział w turnieju siatkarskim oraz przeciągania liny.

Reprezentacja I Liceum zajęła trzecie miejsce (na 18 załóg). Szkołę reprezentowała Dyrekcja oraz nauczyciele wychowania fizycznego: Tomasz Dziumak, Marek Magdziak, Elżbieta Buć, Paweł Trojnar, Rafał Tarnawski.

Oficjalne wyniki regat:
I – Centrum Edukacji ” Baza ” Wiesława Januszczyk w Przemyślu
II – Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu
III – I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu
IV – Zespół Szkół Usługowo- Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu
V – ex aequo: II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu oraz Stowarzyszenie ” Grot-pol ” Kacper Jasiński

Organizatorami wydarzenia byli: Państwowa Wyższa Szkołą Wschodnioeuropejska w Przemyślu, Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego PWSW w Przemyślu oraz XIV harcerska drużyna wodna im. Edwarda Heila.