Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016 r.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017:
9.00 msza św. w Archikatedrze w intencji społeczności szkolnej,
10.00 przemarsz licealistów, nauczycieli i zaproszonych gości ulicami miasta do budynku szkolnego,
10.30 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w auli szkolnej - uczestniczą uczniowie klas I oraz delegacje uczniowskie klas II i III,
10.30 spotkanie uczniów klas II i III z wychowawcami w salach lekcyjnych,
11.15 spotkanie uczniów klas I z wychowawcami w salach lekcyjnych.

6 września 2016 r.
Spotkania rodziców uczniów z dyrekcją, wychowawcami oraz nauczycielami szkoły.
16.30 w auli szkolnej odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas I z dyrekcją szkoły,
16.30 w salach lekcyjnych odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas II i III z wychowawcami.

Uwaga! szkoła dysponuje ograniczoną ilość miejsc parkingowych w związku z tym proszę rozważyć możliwość zaparkowania samochodów poza terenem szkoły.