Szkolny Koncert Kolęd i Pastorałek

22.12.2016 r. odbył się Szkolny Koncert Kolęd i Pastorałek. Był to kolejny koncert zorganizowany przez SU w ramach cyklu Raz Dwa Słowak Gra. W koncercie wzięły udział klasy pierwsze i drugie oraz trzy klasy trzecie. Dziękuję wszystkim klasom i ich wychowawcom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie się do koncertu oraz za to, że to dzięki Wam można było w tym dniu cieszyć się miło przedświąteczną atmosferą.

Wyniki w kategorii klas I:
I miejsce I f,
II miejsce klasa I b,
III miejsce klasa I e.

Wyniki w kategorii klas II:
I miejsce: klasa II c,
II miejsce: klasa II f i II a,
III miejsce: klasa II e.

Wyniki w kategorii klas III:
I miejsce: klasa III c
II miejsce: klasa III b
III miejsce: klasa III h

Zmagania konkursowe oceniali: ks. Jerzy Gałązka, p. Anna Szopa, ks. Grzegorz Czerwonka, Paweł Oleszek - II e, Klaudia Jodłowska – II c i Michał Ekiert – I e. Koncert prowadzili: Julia Szczęsna i Gabriela Opryszko – kl. II c.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć