V konkurs wiedzy o lasach nadleśnictwa Krasiczyn

28 października odbył się etap szkolny konkursu, w którym wzięło udział 18 uczniów naszego liceum z klas: 1e, 1f, 2e i 3g. Na podstawie przeprowadzonego testu wyłoniona została najlepsza trójka. Zwycięzcy etapu szkolnego otrzymali cenne nagrody książkowe i wzięli udział w etapie centralnym, który miał miejsce 7 grudnia w siedzibie Nadleśnictwa Krasiczyn. Młodzież rozwiązywała test obejmujący szeroką wiedzę o roślinach, zwierzętach i ochronie lasów. Drugie miejsce w etapie centralnym V Konkursu Wiedzy o Lasach Nadleśnictwa Krasiczyn uzyskała Joanna Szpunar, uczennica z klasy 1f. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcam do udziału w nim w przyszłym roku szkolnym.

Edyta Hrymak