„ GÓRA GROSZA”- XIII edycja

Kolejny już raz przystąpiliśmy do akcji Góra Grosza , która trwa od 26 listopada do 7 grudnia 2012 roku. Celem tej akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych oraz kwalifikowanych rodzin zastępczych. Mamy nadzieję, że i w tym roku przyłączycie się do akcji i razem uzbieramy olbrzymią Górę Grosza!

Zbiórki przeprowadzane są w każdej klasie naszej szkoły przez samorządy klasowe lub wskazane osoby. Zebrane i przeliczone fundusze należy przynieść 7 grudnia do godziny 12.45. do sali 60 do p. A. Organ.

Opiekun Klubu 8
Agnieszka Organ