149 indeksów UJ do wygrania

Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza uczniów tegorocznych klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu do wzięcia udziału w XVIII edycji Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest to szczególna edycja, ze względu na 650-lecie najstarszej uczelni w Polsce, stąd więcej niż zwykle indeksów czeka na finalistów.
Materiały promocyjne znajdują się w bibliotece I LO, poza tym informacje można uzyskać u nauczycieli historii, a także na stronie Konkursu: www.fundacja.uj.pl