Dzień Edukacji Narodowej

12.10.2012 r. odbyło się w szkole uroczyste spotkanie Dyrektora szkoły z nauczycielami i innymi pracownikami szkoły. W spotkaniu uczestniczyły delegacje klas pierwszych, drugich i trzecich. Spotkanie miało charakter okolicznościowy – 14.10 obchodzony jest uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły, p. Tomasz Dziumak powitał wszystkich, następnie przybliżył zebranym charakter DEN. Z okazji DEN w uznaniu zasług i zaangażowania w pracę na rzecz oświaty przyznane zostały odznaczenia:
- odznaczenie państwowe:
Brązowy Medal za Długoletnią Służbę dla p. Artura Derdziaka,

- odznaczenia resortowe:
Medal Komisji Edukacji Narodowej dla p. Tomasza Dziumaka, p. Marka Magdziaka i p. Dorty Thier,

- Nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty:
p. Joannie Chomie,

- Nagroda Prezydenta Miasta
p. Małgorzacie Krzeszowskiej i p. Januszowi Życzkowskiemu.

- Nagroda Dyrektora:
p. Marcie Bereś, p. Jarosławowi Dyrdzie, p. Arturowi Derdziakowi, p. Annie Golatowskiej, p. Mariuszowi Fudale, p. Markowi Magdziakowi, p. Edycie Rudnickiej, p. Elżbiecie Sawickiej, p. Pawłowi Trojnarowi, p. Agacie Wowk, A. Zieba-Warcholak, p. Monice Głuszko, p. Bożenie Witkowskiej, p. Grażynie Szamocie i p. Lucynie Szczepańskiej.

Uroczystość uświetnił montaż słowno – muzyczny w wykonaniu dwóch Samorządów Szkolnych: ustępującego z roku szkolnego 2011/2012 i nowo wybranego na rok szkolny 2012/2013.

Dziękuję członkom dwóch zjednoczonych samorządów za wspólny występ, którego celem był podziękowanie nauczycielom i pracownikom szkoły za codzienny trud podejmowany na rzecz wychowywania i edukowania młodzieży.

Anna Golatowska