Impreza integracyjna

W dniu 8.10.2013r w miejscowości Bystre koło Baligrodu odbyła się wycieczka integracyjna dla klas pierwszych. W malownicze Bieszczady wyruszyła 215 osobowa grupa młodzieży pod opieką 15 nauczycieli. Wśród uczestników wycieczki znalazła się również grupa Węgrów, którzy gościli w naszej szkole w ramach wymiany międzynarodowej.

Podczas pobytu w Bystrem uczniowie I LO rywalizowali w turniejach przeciągania liny, siatkówki dziewcząt oraz piłki nożnej chłopców. Liczną grupę stanowili także miłośnicy pieszych wędrówek, którzy pod opieka nauczycieli udali się do położonego nieopodal malowniczego kamieniołomu.

Po zakończeniu rywalizacji sportowej i nagrodzeniu najlepszych klas młodzież miała okazje wspólnie zintegrować się przy rytmach karaoke. Na zmęczonych i głodnych przygotowany został ciepły posiłek, po którym uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli w drogę powrotną do Przemyśla.

Wyniki rywalizacji sportowej:

Przeciąganie liny

Przeciąganie liny

Siatkówka dziewcząt

Piłka nożna chłopców

1G

1GH

1D

1H

1A

1A

1D