Koniec roku szkolnego 2012/2013

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Zgodnie z tradycją uroczystość rozpoczęła się mszą św. w przemyskiej katedrze. Następnie społeczność I LO przeszła w pochodzie ulicami miasta do auli szkolnej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego prowadzący: pani Edyta Rudnicka i pan Paweł Mirek powitali zgromadzonych, a następnie głos zabrał Dyrektor I LO, pan Tomasz Dziumak. W swoim przemówieniu dziękował nauczycielom i uczniom za ich intensywną i owocną pracę. Życzył wszystkim bezpiecznego i przyjemnego odpoczynku.

Głos zabrali również: Prezydent Przemyśla, pan Robert Choma, przedstawiciel Biura Senatora pana Andrzeja Matusiewicza, pan Damian Zabawski, Przewodniczący Rady Rodziców, pan Marek Łabuński, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów, pan Artur Derdziak oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

W kolejnej części uroczystości uczniowie otrzymywali z rąk Dyrektora nagrody, za swoje osiągnięcia w różnych dziedzinach nauki i sportu. Wyróżnionych zostało aż 62 uczniów. Przedstawienie przygotowane przez młodzież z klas I g, I c, II b, II d pod opieką pani Bożeny Opalińskiej zakończyło spotkanie w auli.

Jeszcze tylko odebranie świadectwa z rąk wychowawcy i ………….. wakacje!!!!