Koszykarki na 7 miejscu w województwie

W dniu 29.03.2010 w hali sportowej w Przemyślu odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY w koszykówce dziewcząt z udziałem reprezentacji naszej szkoły. Zawody zdecydowanie wygrała szkoła z Leżajska, ubiegłoroczny Mistrz Polski szkól średnich. Nasz zespół zajął ostatecznie 3 miejsce w półfinale co dało 7 miejsce w województwie. GRATULACJE!!!
Były to ostatnie zawody dziewczyn w rocznika 1991(Ania, Agnieszka, Edyta, Justyna, Marta), to właśnie z ich przyjściem do I LO zaczęła się nasza dominacja w zawodach powiatowych i rejonowych, a co za tym idzie awans na półfinał wojewódzki trzy lata z rzędu, kończąc za każdym razem na 7 miejscu w województwie. Będzie ICH nam bardzo brakować za rok.

I LO – II LO Rzeszów 37:60
(A.Gibała 16(4x3), K.Kowalska 10, S.Hajduk 6, A.Adamska 3, E.Kostrubiec 2)
I LO – ZSL Leżajsk 10:64
( A.Adamska 4, K.Kowalska 3, S.Hajduk 3)