ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY w dniu 28.06.2013 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 dla uczniów klas I i II

9.30 - Msza Święta w Archikatedrze Przemyskiej dla społeczności I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu oraz Gimnazjum SAILO,
10.15 - przemarsz ulicami miasta w zorganizowanej grupie do budynku szkolnego,
10.45 - akademia w auli szkolnej, wręczenie nagród dla wyróżniających się uczniów,
12.00 - spotkania uczniów klas I i II z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Rekrutacja do pierwszych klas licealnych w roku szkolnym 2013/2014

Od godz. 11.00 do godz. 15.00 w sali nr 29 członkowie komisji rekrutacyjnej przyjmować będą od kandydatów kopie świadectw ukończenia gimnazjum i kopie zaświadczeń z wynikami egzaminów gimnazjalnych.

Ogłoszenie wyników egzaminu maturalnego absolwentom szkoły.

13.00 - spotkanie absolwentów w auli z dyrekcją szkoły, ogłoszenie ogólnych wyników egzaminu maturalnego,
13.20 - odbiór świadectw dojrzałości oraz aneksów.