Powiatowa licealiada w tenisie stołowym

W dniach 12- 13.XI.2012 odbyła się licealiada powiatowa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W turnieju łącznie udział wzięło 12 drużyn z sześciu przemyskich szkół. W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się reprezentantki I LO, które po zaciętej walce zwyciężyły w finałowym pojedynku zespół z II LO, trzecie miejsce zajęły dziewczęta z ZSEiO. Zwycięstwo w tym turnieju premiowane jest awansem do zawodów rejonowych. Naszą szkołę reprezentowały: Kornelia Urban (1c), Dominika Ślęzak (3f), Jagoda Głuszko (2b).
W kategorii chłopców nasza ekipa również walczyła w finale ale niestety przegrała z zespołem z ZSEiO, a w meczu o drugie miejsce uległa drużynie z II LO ostatecznie zajmując trzecią lokatę. W składzie męskiej reprezentacji I LO znaleźli się: Trzeciak Andrzej (3a), Damian Mazur (1c), Jakub Urban (3g).

Drużyną opiekowała się Renata Majewska