Quiz filmowy dla klas pierwszych

Dn. 13. 06. 2013 w godz. 9.00-11.30 odbył się w auli szkolnej quiz filmowy dla klas pierwszych. Tą imprezą rozpoczęliśmy Festiwal Filmowy w „Słowaku”. Do rywalizacji przystąpiły trzyosobowe zespoły z kl. Ia, Ib, Ic, Id, Ie i Ih, najpierw uczniowie indywidualnie pisali test z zakresu podstawowej wiedzy filmowej oraz wybranej twórczości Andrzeja Wajdy, później w zespołach klasowych odpowiadali na wylosowane przez siebie pytania. Najpełniejszą wiedzą filmową wykazali się uczniowie kl. Ie, reprezentanci tej klasy: Lolita Dedyukh, Aleksandra Lechocińska i Grzegorz Matwijec z liczbą 52 punktów zwyciężyli w tej rywalizacji. Drugie miejsce zajął zespół z kl. Id, w składzie: Patryk Rąb, Jan Sośnicki i Sebastian Wiśniowski, zaś trzecie uczennice klasy Ib: Karolina Jaroch, Agnieszka Kluz, Katarzyna Solarczyk. Wszystkim nagrodzonym (filmami, książkami i gadżetami Filmoteki Szkolnej) gratulujemy i zapraszamy do filmowych rozgrywek za rok.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć