Wspólnie kwestowaliśmy

W dniach 31 października i 1 listopada br. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie I LO kwestowali przy bramach cmentarzy przemyskich w ramach akcji „Kwesta 2011”, której organizatorem było Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu. Cel przedsięwzięcia to zebranie funduszy na ratowanie zabytków przemyskich nekropolii. Kwestowaliśmy 31 października, w godzinach: 10.00 – 14.00 oraz 1 listopada, w godzinach: 9.00 – 16.30. W akcji udział wzięli: Dyrektor szkoły - p. Tomasz Dziumak, wicedyrektor – p. Katarzyna Harasimowicz – Gąska, p. Oliwia Markiewicz, p. Joanna Karpiuk – Mochol, p. Marek Magdziak, p. Anna Golatowska oraz uczniowie:
z kl. I b: Joanna Bąk, z kl. I e: Karolina Mazur, z kl. I g: Ireneusz Styś, Karolina Rakoczy, Karolina Niemczewska, Agata Cap i Przemysław Hładasz, z kl. II e: Karolina Kicman, Kosma Bogdanowicz, Michał Łoziński, Łukasz Mazurek, z kl. II h: Arkadiusz Murjas, Klaudia Ochyra, Maria Kędzierska, Kinga Kołcz, Kinga Katra, Joanna Watracz, z kl. II g: Beata Sadowska, Karolina Ścira, Katarzyna Nęczyńska, Grzegorz Czerw i Daniel Kaczor, z kl. IIIa : Eliza Żak, z kl. III f: Sabina Łaba, Aleksandra Jaszak i Magdalena Wac. Serdecznie dziękuję Dyrekcji szkoły, nauczycielom i uczniom zaangażowanym w "Kwestę 2011" w imieniu swoim oraz Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu.
A. Golatowska