Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

BRĄZOWY MEDAL

W dniu 17.10.14 r. troje uczniów naszego Liceum reprezentowało naszą szkołę w Finale wojewódzkiej Licealiady w biegach przełajowych, które odbywały się ja co roku w Kolbuszowej. Cała trójka osiągnęła bardzo dobre rezultaty i punktowane miejsca. Na dystansie 1200m uczennica klasy IG, Justyna Strzelec po pasjonującej walce na finiszu zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal. Także na tym samym dystansie uczennica kasy IC, Anita Lech uplasowała się na X miejscu, a w kategorii chłopców na dystansie 1500m uczeń klasy IE, Mateusz Bielech zajął XX miejsce. Należy nadmienić, że wszyscy są uczniami klas pierwszych i walczyli z zawodnikami ze starszych klas.
Opiekunem reprezentantów był mgr Marcin Tulej