BRZECHWA w Szpitalu

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas oraz przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu zorganizowali MIKOŁAJKI w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu. Uczniowie klasy II h i IIe przygotowali wiersze Brzechwy, które zaprezentowali przed młodą publicznością. Uśmiechy na twarzach i ogromna radość towarzyszyły dzieciom, które obdarowane zostały paczkami ze słodyczami, książkami i zabawkami. Tradycyjnie doposażono świetlicę szpitala w gry planszowe, puzzle, materiały szkolne aby dzieci mogły milej spędzić czas.

Od dwóch lat wolontariusze I LO pełnią dyżury w świetlicy – bawią i uczą małych pacjentów, tym samym sprawiają ,by czas spędzony w szpitalu był jak najmniej stresujący.

Wszystkim wolontariuszom, którzy zaangażowali się w akcję z serca dziękuję.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć