Kwesta 2012

Składam podziękowania Dyrekcji I Liceum Ogólnokształącego, nauczycielom i młodym wolontariuszom za udział w dniu 1.11.2012 r. w kweście organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu. Celem tegorocznej kwesty było zebranie funduszy na wizualizację i renowację pola nr 16 na Cmentarzu Głównym, gdzie zostali pochowani powstańcy styczniowi oraz kapitalny remont 28 metrowego metalowego krzyża z napisem Pro Patria Mortuis, u stóp którego znajdują się dwa pylony przemyskiego rzeźbiarza Józefa Wilka.

I Liceum Ogólnokształcącemu TPPiR powierzyło w "Kweście 2012" Bramę nr IV - najwyżej położoną przy ul. Przemysława. Uczestniczyliśmy w kweście pełniąc 1,5 godz. dyżury (nauczyciel + uczniowie)w godzinach od 9.00 do 17.00.

W tegorocznej kweście uczestniczyli: dyrektor szkoły – p. Tomasz Dziumak, wicedyrektor szkoły – p. Katarzyna Harasimowicz Gąska, p. Beata Kryńska, p. Marek Magdziak, p. Anna Golatowska oraz uczniowie: Joanna Bąk, Honorata Osip (IIb), Przemysław Hładasz, Kamil Kałamarz, Karolina Niemczewska, Karolina Rakoczy, Klaudia Obszarny, Patrycja Wrona, Agnieszka Kulpaczyńska (IIg), Bianka Wojdyło, Magdalena Kość, Agnieszka Gbur, Joanna Leszczyńska (IIc), Dominika Klaczak, Justyna Jurjewicz ( Ic), Łukasz Maurek ( IIIe), Grzegorz Czerw i Kamil Cieślik (IIIg).

A. Golatowska