19 października 2010 r. w przemyskiej hali sportowej odbyło się wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W uroczystości udział wzięli m.in. Poseł Pan Marek Rząsa, Kurator Oświaty Pan Jacek Wojtas, Prezydent Przemyśla Pan Robert Choma, V-ce Prezydent Przemyśla Pan Wiesław Jurkiewicz, Naczelnik Wydziału Sportu Pan Zbigniew Różycki, Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Pan Jacek Bigus oraz liczne delegacje wyróżnionych szkół z województwa podkarpackiego. W uroczystości tej udział wzięli też: Dyrektor I LO Pan Tomasz Dziumak oraz nauczyciele WF: Teresa Życzkowska, Dorota Thier, Renata Majewska, Janusz Życzkowski, Jerzy Sadowski-Frączek, Paweł Trojnar, Rafał Tarnawski, przedstawiciele usportowionej młodzieży I LO oraz klasy - 2g i 2e. Powodem tak licznej reprezentacji naszego Liceum na tej uroczystości był fakt, że zajęliśmy pierwsze miejsce w województwie podkarpackim w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział we wszystkich 14 dyscyplinach sportu branych pod uwagę w klasyfikacji i pokonali 174 szkoły z całego województwa. Wygraliśmy między innymi z V Sportowym Liceum Ogólnokształcącym z Rzeszowa. Podczas tej uroczystości wyróżnieni zostali nasi nauczyciele wychowania fizycznego:Janusz Życzkowski, Dorota Thier i Jerzy Sadowski-Frączek.