„W SIECI DESIGNU”

Pod koniec marca zakończyły się trwające dwa dni warsztaty plastyczne w ramach projektu „W SIECI DESIGNU”, zorganizowane przez Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. W projekcie tym na poziomie szkół średnich partnerem jest nasza szkoła oraz V LO im. Witkowskiego w Krakowie. Projekt ma zasięg międzynarodowy i udział w nim biorą uczniowie i studenci z Włoch oraz Belgii.

Zajęcia odbywały się w Krakowie pod okiem prof. Michalskiego z ASP w Krakowie. Młodzież podzielona była na 3 osobowe grupy składające się z uczestników zarówno z kraju jak i z zagranicy które miały za zadanie na bazie wylosowanych elementów stworzenie własnej wizji zagospodarowania przestrzeni miejskich.

Wspólne działania, rozmowy z uczestnikami oraz bardzo pozytywna atmosfera warsztatów zaowocowały twórczymi i odkrywczymi pracami.

W warsztatach plastycznych uczestniczyli: Ada Pusz [IIIA], Łukasz Wywrot [III D], Maciej Karpiński [III D].

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć