Uczeń „Słowaka” Laureatem Nagrody ...

Uczeń „Słowaka” Laureatem
Nagrody Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych
NAJZDOLNIEJSZA MŁODZIEŻ PODKARPACIA

Corocznie w maju przyznawana jest z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego nagroda Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży Podkarpacia. Samorząd powiatowy dokonuje wyboru jednego ucznia spośród szkół ponadgimnazjalnych, który uzyskuje najlepsze wyniki w nauce i osiąga sukcesy w licznych konkursach przedmiotowych i olimpiadach.
W tym roku w sobotę 25 maja w rzeszowskiej Hali Podpromie nagrodę tę odebrał Krystian Kuropaś – tegoroczny maturzysta naszej szkoły. Gratulacje złożyli mu: Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Lucjan Kuźniar, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Dariusz Sobieraj oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Jacek Wojtas.
Krystian godnie i z ogromnymi sukcesami reprezentował I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu na wielu konkursach i olimpiadach przedmiotowych, uzyskując tytuły: FINALISTY Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Integracji Europejskiej (w r.szk.2011/2012 i 2012/2013) i FINALISTY Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (w r.szk.2012/2013).

GRATULUJEMY!!!

Aneta Bednarczyk

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć